en
menu

Godziny otwarcia

budynek żółty, I piętro, pokoje 112-119

CZYTELNIA

poniedziałek-piątek – 9:00-18:00
sobota zjazdowa – 9:00-14:00

WYPOŻYCZALNIA

poniedziałek, wtorek, środa, piątek – 9:00-14:00
czwartek – 11:00-16:00
sobota zjazdowa – 9:00-14:00

FONOTEKA

poniedziałek, wtorek, czwartek – 9:00-15:00
środa, piątek – 9:00-18:00
sobota zjazdowa – 9:00-14:00

Kontakt

Dyrektor Biblioteki Głównej

kustosz dypl. mgr Marta Walkusz
e-mail: m.walkusz@amuz.gda.pl
tel. (+48) 58 300 92 41, (+48) 784 354 288

Informacja naukowa

mł. bibliotekarz mgr Agata Górzyńska-Kielak
e-mail: a.gorzynska-kielak@amuz.gda.pl
tel. (+48) 58 300 92 44

Wypożyczalnia

mł. bibliotekarz mgr Katarzyna Kliczewska
e-mail: k.kliczewska@amuz.gda.pl
tel. (+48) 58 300 92 43

Wypożyczalnia międzybiblioteczna

st. bibliotekarz mgr Dorota Stefaniak
e-mail: d.stefaniak@amuz.gda.pl
tel. (+48) 58 300 92 43

Wypożyczalnia (magazyn)

mł. bibliotekarz lic. Justyna Ślubowska
e-mail: j.slubowska@amuz.gda.pl
tel. (+48) 58 300 92 49

Czytelnia

mł. bibliotekarz mgr Agata Górzyńska-Kielak
e-mail: a.gorzynska-kielak@amuz.gda.pl
tel. (+48) 58 300 92 44

Fonoteka

mł. bibliotekarz mgr Aleksandra Litwinienko
e-mail: a.litwinienko@amuz.gda.pl
tel. (+48) 58 300 92 46

bibliotekarz mgr Paweł Nodzak
e-mail: p.nodzak@amuz.gda.pl
tel. (+48) 58 300 92 42

DZIAŁ ZAKUPÓW KSIĄŻEK I NUT

kustosz mgr Faustyna Michałowska
e-mail: f.michalowska@amuz.gda.pl
tel. (+48) 58 300 92 43

st. bibliotekarz mgr Dorota Stefaniak
e-mail: d.stefaniak@amuz.gda.pl
tel. (+48) 58 300 92 43

DZIAŁ ZAKUPÓW ZBIORÓW FONOTEKI

bibliotekarz mgr Paweł Nodzak
e-mail: p.nodzak@amuz.gda.pl
tel. (+48) 58 300 92 42

GROMADZENIE I OPRACOWANIE ZBIORÓW

kustosz mgr Faustyna Michałowska
e-mail: f.michalowska@amuz.gda.pl
tel. (+48) 58 300 92 43

mł. bibliotekarz mgr Aleksandra Litwinienko
e-mail: a.litwinienko@amuz.gda.pl
tel. (+48) 58 300 92 46

st. bibliotekarz mgr Dorota Stefaniak
e-mail: d.stefaniak@amuz.gda.pl
tel. (+48) 58 300 92 43

bibliotekarz mgr Dorota Witkowska
e-mail: d.witkowska@amuz.gda.pl
tel. (+48) 58 300 92 43

bibliotekarz mgr Paweł Nodzak
e-mail: p.nodzak@amuz.gda.pl
tel. (+48) 58 300 92 42

mł. bibliotekarz mgr Agata Górzyńska-Kielak
e-mail: a.gorzynska-kielak@amuz.gda.pl
tel. (+48) 58 300 92 44

mł. bibliotekarz lic. Justyna Ślubowska
e-mail: j.slubowska@amuz.gda.pl
tel. (+48) 58 300 92 49