Harmonogram pracy Biblioteki w wakacje 2022


Kontakt

kustosz dypl. dr Marta Walkusz – dyrektor

E / m.walkusz@amuz.gda.pl
T / (+48 58) 3009 241, (+48) 784 354 288
pokój 117 / poziom 1 / budynek B

 

Informacja naukowa

E / bibliotekarze@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 243

 

Wypożyczalnia

mł. bibliotekarz mgr Katarzyna Kliczewska

E / k.kliczewska@amuz.gda.pl
T / (+48 58) 3009 243
pokój 114 / poziom 1 / budynek B

 

Wypożyczalnia międzybiblioteczna

kustosz mgr Dorota Stefaniak

E / d.stefaniak@amuz.gda.pl
T / (+48 58) 3009 243
pokój 116 / poziom 1 / budynek B

 

Wypożyczalnia (magazyn)

T / (+48 58) 3009 249
pokój 9 / poziom 0 / budynek B

 

Czytelnia

mł. bibliotekarz mgr Agata Górzyńska-Kielak (urlop)

E / a.gorzynska-kielak@amuz.gda.pl
T / (+48 58) 3009 244
pokój 112 / poziom 1 / budynek B

 

Fonoteka

st. bibliotekarz dr Paweł Nodzak

E / p.nodzak@amuz.gda.pl
T / (+48 58) 3009 242
pokój 119 / poziom 1 / budynek B

 

Dział zakupów książek i nut

kustosz mgr Faustyna Michałowska

E / f.michalowska@amuz.gda.pl
T / (+48 58) 3009 243
pokój 116 / poziom 1 / budynek B

kustosz mgr Dorota Stefaniak

E / d.stefaniak@amuz.gda.pl
T / (+48 58) 3009 243
pokój 116 / poziom 1 / budynek B

 

Dział zakupów zbiorów Fonoteki

st. bibliotekarz dr Paweł Nodzak

E / p.nodzak@amuz.gda.pl
T / (+48 58) 3009 242
pokój 119 / poziom 1 / budynek B

 

Dział gromadzenia i opracowania zbiorów

kustosz mgr Faustyna Michałowska

E / f.michalowska@amuz.gda.pl
T / (+48 58) 3009 243
pokój 116 / poziom 1 / budynek B

kustosz mgr Dorota Stefaniak

E / d.stefaniak@amuz.gda.pl
T / (+48 58) 3009 243
pokój 116 / poziom 1 / budynek B

st. bibliotekarz mgr Dorota Witkowska

E / d.witkowska@amuz.gda.pl
T / (+48 58) 3009 243
pokój 116 / poziom 1 / budynek B

st. bibliotekarz dr Paweł Nodzak

E / p.nodzak@amuz.gda.pl
T / (+48 58) 3009 242
pokój 119 / poziom 1 / budynek B

mł. bibliotekarz mgr Agata Górzyńska-Kielak (urlop)

E / a.gorzynska-kielak@amuz.gda.pl
T / (+48 58) 3009 244
pokój 112 / poziom 1 / budynek B

 

Dystrybucja i promocja publikacji

dr Marta Walkusz

E / sklep@amuz.gda.pl
T / (+48 58) 3009 241

Godziny dyżurów:

poniedziałki-piątki – godz. 9:00-15:00