Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem aktualnie panującego reżimu sanitarnego oraz zgodnie z zasadami określonymi w Zarządzeniu nr 5/2022 Rektora Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku z dnia 13 stycznia 2022 roku.
Od dnia 6 grudnia 2021 r. do odwołania wstrzymuje się możliwość uczestniczenia w wydarzeniach organizowanych w siedzibie Uczelni w charakterze publiczności osób spoza Uczelni, nie dotyczy to recitali dyplomowych, w których mogą uczestniczyć w charakterze publiczności maksymalnie cztery osoby z rodziny studenta – dyplomanta występującego w danym dniu.
Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o wcześniejsze przybycie celem obowiązkowego wypełnienia oświadczenia uczestnika.
Formularz można także POBRAĆ TUTAJ, uzupełnić, wydrukować i podpisany przynieść ze sobą na wydarzenie.
Przed wejściem na wydarzenie formularz należy wrzucić do urny przy drzwiach.
Program:
O. Boehme – Concert f-moll, cz. 2 i 3
wyk. Agata Silakowska – sakshorn
przy fortepianie: Emilia Grażyńska-Stefanowicz
F. David – Concertino, cz. 1 i 2
wyk. Dominik Łukaszczyk – puzon
przy fortepianie: Emilia Grażyńska-Stefanowicz
G.P. Telemann – Sonatina d-moll w oprac. na kwartet blaszany,
O. Boehme – „Danse Russe”
wyk. kwartet blaszany w składzie:
Mateusz Florek – trąbka
Sebastian Kawala – trąbka
Agata Silakowska – sakshorn
Piotr Guz – tuba
S. Cichor – Ballada
A. Corelli – Gavotte
wyk. kwartet trąbkowy w składzie:
Urszula Ulenberg – trąbka
Paweł Sobol – trąbka
Mateusz Piotrowski – trąbka
Konrad Elszkowski – trąbka
V. Ewald – Kwintet nr. 1
wyk. kwintet blaszany w składzie:
Urszula Ulenberg – trąbka
Patryk Ciepliński – trąbka
Cezary Zielke – róg
Adam Jankowski – puzon
Karol Marchewa – tuba
Organizator:
Katedra Instrumentów Dętych i Perkusji