en
menu

Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku

ul. Łąkowa 1-2
80-743 Gdańsk

 

NIP 583-00-15-884

rektorat@amuz.gda.pl

T / (+48) 58 300 92 00

F / (+48) 58 300 92 10

 

www.amuz.gda.pl

www.facebook.com/amuz.gdansk

 

Konto bankowe:

SANTANDER BANK POLSKA S.A.
Gdańsk, ul. 3 Maja 3
IBAN (waluta polska): PL14 1090 1098 0000 0000 0901 5764
IBAN (waluta zagraniczna): PL32 1090 1098 0000 0001 1386 9821
KOD SWIFT: WBKPPLPPXXX

 

L e g e n d a :

budynek A – czerwony

budynek B – żółty

 

Centrala A – portiernia / budynek A

T / (+48 58) 3009 200

poziom 0

Centrala B – portiernia / budynek B

T / (+48 58) 3009 230

poziom 0

Fax / budynek A

F / (+48 58) 3009 210

Biuro Rektora 

Katarzyna Matwiejczyk

M / rektorat@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 201

pokój 103 / poziom 0 / budynek A

Agnieszka Krzemińska

M / a.krzeminska@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 201

pokój 103 / poziom 0 / budynek A

Obsługa prawna 

adw. Agata Sienkiewicz

M / adwokat@amuz.gda.pl

T / (+48) 504 374 728, (+48 58) 3009 240

pokój 104 / poziom 0 / budynek A

Kanclerz

Bogdan Theisebach

M / b.theisebach@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 205

pokój 104 / poziom 0 / budynek A

Kwestura

Magdalena Gruszczyńska – kwestor

M / m.gruszczynska@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 207

pokój 107 / poziom 0 / budynek A

Beata Tarnacka – zastępca kwestor

M / b.tarnacka@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 208

pokój 107 / poziom 0 / budynek A

Hanna Nowak

M / h.nowak@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 208

pokój 107 / poziom 0 / budynek A

Elżbieta Wiśniewska

M / e.wisniewska@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 206

pokój 111 / poziom 0 / budynek A

Jolanta Kiliś

M / j.kilis@dommuzyka.pl

T / (+48 58) 3260 606

Dom Muzyka

Kasa

Anna Jakielska

M / a.jakielska@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 209

pokój 107 / poziom 0 / budynek A

Dział Kadr i Płac

M / kadry@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 211

pokój 112 / poziom 0 / budynek A

Aneta Wójcicka – kierownik

M / a.wojcicka@amuz.gda.pl

Monika Cichoń

M / m.cichon@amuz.gda.pl

Edyta Więch

M / e.wiech@amuz.gda.pl

Dział Administracyjno-Gospodarczy

Jarosław Krzysztof Bajdor – kierownik

M / k.bajdor@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 253

pokój 111 / poziom 0 / budynek A

Anna Czempińska

M / a.czempinska@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 206

pokój 111 / poziom 0 / budynek A

Dział Zamówień Publicznych

Katarzyna Taper

M / k.taper@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 262

pokój 101 / poziom 0 / budynek A

poniedziałki, środy – 10:00–13:00

Biuro Rady Dyscypliny Artystycznej

Justyna Ślubowska – sekretarz biura

M / j.slubowska@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 248

pokój 109 / poziom 0 / budynek A

Biuro ds. Nauki, Rozwoju Kadr i Wydawnictwa

dr hab. Monika Karwaszewska – kierownik

M / m.karwaszewska@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 245 i 258

pokój 110 / poziom 0 / budynek A

Maria Lis

M / m.lis@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 258

pokój 110 / poziom 0 / budynek A

Magdalena Popiołek

M / m.popiolek@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 258

pokój 110 / poziom 0 / budynek A

Biblioteka Główna

kustosz dypl. mgr Marta Walkusz – dyrektor

M / m.walkusz@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 241

pokój 117 / poziom 1 / budynek B

Informacja naukowa

mł. bibliotekarz mgr Agata Górzyńska-Kielak

M / a.gorzynska-kielak@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 244

pokój 112 / poziom 1 / budynek B

Wypożyczalnia

mł. bibliotekarz mgr Katarzyna Kliczewska

M / k.kliczewska@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 243

pokój 114 / poziom 1 / budynek B

Wypożyczalnia międzybiblioteczna

st. bibliotekarz mgr Dorota Stefaniak

M / d.stefaniak@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 243

pokój 116 / poziom 1 / budynek B

Wypożyczalnia (magazyn)

bibliotekarz mgr Anna Kowiel

M / a.kowiel@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 249

pokój 9 / poziom 0 / budynek B

Czytelnia

mł. bibliotekarz mgr Agata Górzyńska-Kielak

M / a.gorzynska-kielak@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 244

pokój 112 / poziom 1 / budynek B

Fonoteka

mł. bibliotekarz mgr Aleksandra Litwinienko

M / a.litwinienko@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 246

pokój 119 / poziom 1 / budynek B

bibliotekarz mgr Paweł Nodzak

M / p.nodzak@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 242

pokój 119 / poziom 1 / budynek B

Dział zakupów książek i nut

kustosz mgr Faustyna Michałowska

M / f.michalowska@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 243

pokój 116 / poziom 1 / budynek B

st. bibliotekarz mgr Dorota Stefaniak

M / d.stefaniak@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 243

pokój 116 / poziom 1 / budynek B

Dział zakupów zbiorów Fonoteki

bibliotekarz mgr Paweł Nodzak

M / p.nodzak@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 242

pokój 119 / poziom 1 / budynek B

Dział gromadzenia i opracowania zbiorów

kustosz mgr Faustyna Michałowska

M / f.michalowska@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 243

pokój 116 / poziom 1 / budynek B

mł. bibliotekarz mgr Aleksandra Litwinienko

M / a.litwinienko@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 246

pokój 119 / poziom 1 / budynek B

st. bibliotekarz mgr Dorota Stefaniak

M / d.stefaniak@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 243

pokój 116 / poziom 1 / budynek B

bibliotekarz mgr Dorota Witkowska

M / d.witkowska@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 243

pokój 116 / poziom 1 / budynek B

bibliotekarz mgr Paweł Nodzak

M / p.nodzak@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 242

pokój 119 / poziom 1 / budynek B

mł. bibliotekarz mgr Agata Górzyńska-Kielak

M / a.gorzynska-kielak@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 244

pokój 112 / poziom 1 / budynek B

bibliotekarz mgr Anna Kowiel

M / a.kowiel@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 249

pokój 9 / poziom 0 / budynek B

Dystrybucja i promocja publikacji

Aleksandra Litwinienko, Anna Kowiel

M / sklep@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 265

pokój 110 / poziom 1 / budynek B

Biuro Promocji Artystycznej

Marzena Krawczyk – koordynator ds. artystycznych

M / m.krawczyk@amuz.gda.pl

M / wydarzenia@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 212

pokój 309 / poziom 2 / budynek A

Sylwia Holeksa-Wilkowska – specjalista ds. promocji

M / promocja@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 213

pokój 309 / poziom 2 / budynek A

Daria Jabłońska – grafik

M / grafik@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 214

pokój 309 / poziom 2 / budynek A

Biuro Karier

Katarzyna Górzyńska

M / biurokarier@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 257

pokój 101 / poziom 0 / budynek A

Biuro Współpracy Międzynarodowej

Katarzyna Górzyńska – Koordynator Programu Erasmus+

M / k.gorzynska@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 257

pokój 101 / poziom 0 / budynek A

Opieka formalna i merytoryczna nad studentami z Chin

Maria Ueno

M / m.ueno@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 255

pokój 415 / poziom 3 / budynek A

Studio Nagrań

M / studio@amuz.gda.pl

Piotr Rodak – kierownik

M / p.rodak@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 238 i 239

pokój 101 / poziom 1 / budynek B

Cezary Joczyn

M / c.joczyn@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 238 i 239

pokój 106 / poziom 1 / budynek B

Anna Kasprzycka

M / a.kasprzycka@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 238 i 239

pokój 101 / poziom 1 / budynek B

Dział Informatyczny

Marcin Kleindienst

M / m.kleindienst@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 299, (+48) 574 430 321

pokój S9 / poziom 1 / budynek B

poniedziałki-piątki – 8:30–16:30

Szymon Adamczuk

M / s.adamczuk@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 299, (+48) 574 799 654

pokój S9 / poziom 1 / budynek B

poniedziałki-piątki – 7:00–15:00

Inspektor Ochrony Danych

Marcin Kleindienst

M / iod@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 299

poniedziałki-piątki – 8:30–16:30

pokój S9 / poziom 1 / budynek B

Archiwum

Piotr Giziński

M / p.gizinski@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 251

pokój 414 / poziom 3 / budynek A

wtorki, czwartki – 16:00–18:00

środy – 7:30–9:30

soboty zjazdowe – 8:00–14:00

Pełnomocnik Rektora ds. osób niepełnosprawnych 

mgr Paweł Nodzak

M / pron@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 242

pokój 119 / poziom 1 / budynek B

Specjalista ds. obronnych; Pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych

Jan Chyła

M / j.chyla@amuz.gda.pl

Specjalista ds. BHP

Iwona Jaworska

M / i.jaworska@amuz.gda.pl

Stroiciele

Piotr Klimkiewicz

M / p.klimkiewicz@amuz.gda.pl

T / (+48) 607 096 295

Tomasz Walczak

M / t.walczak@amuz.gda.pl

T / (+48) 602 269 001

Marek Wasielewski

M / m.wasilewski@amuz.gda.pl

T / (+48) 602 879 790

Samorząd Studencki

Joanna Sadło – przewodnicząca

M / samorzadstudencki@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 227

pokój 7 / poziom -1 / budynek A

Dziekani Wydziałów

Dziekan Wydziału I – Dyrygentury, Kompozycji i Teorii Muzyki 

dr hab. Renata Skupin

M / r.skupin@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 231

pokój 209 / poziom 2 / budynek B

Dziekan Wydziału II – Instrumentalnego

dr hab. Paweł Kukliński

M / p.kuklinski@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 220

pokój 209 / poziom 1 / budynek A

Dziekan Wydziału III Wokalno-Aktorskiego

prof. dr Andrzej Nanowski

M / a.nanowski@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 232

pokój 203 / poziom 2 / budynek B

Dziekan Wydziału IV Dyrygentury Chóralnej, Muzyki Kościelnej, Edukacji Artystycznej, Rytmiki i Jazzu

dr Michał Kierzkowski

M / m.kierzkowski@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 218

pokój 309 / poziom 3 / budynek B

Dział Nauczania

Kamila Kułakowska – kierownik

M / dzialnauczania@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 229

pokój 310 / poziom 3 / budynek B

Biuro Działu Nauczania Wydziału Dyrygentury, Kompozycji i Teorii Muzyki

Karolina Łapińska

M / k.lapinska@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 233

pokój 210 / poziom 2 / budynek B

Biuro Działu Nauczania Wydziału Instrumentalnego

Katarzyna Czausz

M / k.czausz@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 221

pokój 210 / poziom 1 / budynek A

Krystyna Krawczuk

M / k.krawczuk@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 221

pokój 210 / poziom 1 / budynek A

Biuro Działu Nauczania Wydziału Wokalno-Aktorskiego

Kamil Górzyński

M / k.gorzynski@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 298

pokój 202 / poziom 2 / budynek B

Biuro Działu Nauczania Wydziału Dyrygentury Chóralnej, Muzyki Kościelnej, Edukacji Artystycznej, Rytmiki i Jazzu

Kamila Kułakowska

M / k.kulakowska@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 229

pokój 310 / poziom 3 / budynek B

Noclegi

Dom StudenckI NR 1 Cztery pory roku 

ul. Plac Wałowy 15A

Recepcja

T / (+48 58) 3017 923

DoM Studencki nr 2 sonata

ul. Łąkowa 1-2

Recepcja

T / (+48 58) 3009 260

F / (+48 58) 3009 250

Jolanta Sikorska – kierownik DS

M / j.sikorska@amuz.gda.pl

T / (+48 58) 3009 261

pokój 8 / poziom 0 / Dom Sonata

DoM muzyka

ul. Łąkowa 1-2

M / gm@dommuzyka.pl

www.dommuzyka.pl

T / (+48 58) 3260 600

F / (+48 58) 3260 601